روش‌های حمل‌ و نقل سفارشات

برای حمل و نقل و ارسال سفارشات در باغ عدن ما تمام گزینه های ممکن در ایران، اعم از پست پیشتاز، تیپاکس و نیز باربری را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا به اختیار خود و با توجه به حجم سفارشات خود روش ارسال مناسب را انتخاب کنند.

در ذیل، توضیح مختصری از شرایط ارسال و حمل و نقل هر کدام از سه روش بالا آمده است. بهتر است قبل از تائید سفارشات خود و انتخاب شیوه ارسال، با این شرایط آشنا شوید.

شرکت ملی پست ایران

پست پیشتاز

ارسال با پست پیشتاز توسط شرکت ملی پست ایران صورت می گیرد. این شیوه حمل و نقل بیشتر مناسب سفارشات کوچک و کم حجم است. دریافت هزینه ارسال و بسته‌بندی پست پیشتاز به صورت پیش‌کرایه بوده و در زمان خرید واریز می‌شود. محاسبه هزینه های ارسال پستی در وبسایت توسط API شرکت ملی پست صورت گرفته و فروشگاه اینترنتی باغ عدن هیچ کنترلی در اعداد و ارقام حاصل ندارد.

 

تحویل سفارشات :   ۲ – ۳ روز کاری
ممنوعیت ارسال :   روغن‌های مایع در حجم‌های بالای یک لیتر و بسته‌بندی شکستنی.
تحویل درب منزل : دارد

تیپاکس

تیپاکس، از قدیمی‌ترین شرکت‌های پست خصوصی در کشور است. این شیوه از ارسال مناسب کاربرانی‌ست که تمایل به دریافت سفارشات خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارند. هزینه حمل و نقل توسط تیپاکس به صورت پس کرایه دریافت می‌شود. به این معنی که شما کاربران عزیز، هزینه ارسال را پس از خرید و زمان تحویل گرفتن سفارشاتتان به متصدی مربوطه در تیپاکس پرداخت خواهید نمود.

تحویل سفارشات :   ۱ – ۲ روز کاری
ممنوعیت ارسال :   روغن‌های مایع در حجم های بالاتر از ۱۲۰ میلی‌لیتر
تحویل درب منزل : دارد
تیپاکس
باربری

باربری

ارسال با باربری مناسب سفارشاتی است که میزان مایعات مانند روغن‌ها بیشتر از دو یا سه لیتر است. یه طور کلی زمانی که حجم سفارشات بالاست، ارسال با باربری بهترین و مقرون به صرفه ترین شیوه ارسال است. هزینه ارسال توسط این روش حمل و نقل به صورت پس‌کرایه و در مقصد است. باربری برخلاف دو روش قبلی فاقد تحویل در درب منزل است. تحویل سفارشات در محل تخلیه بار شرکت باربری در شهر شما صورت می‌پذیرد.

 

تحویل سفارشات :   ۲ – ۳ روز کاری
ممنوعیت ارسال :   هیچ
تحویل درب منزل : ندارد